Суд зобов’язав ДБР перевірити мільйонні вкладення в «Опоблок»

Bykvu.com

Держбюро розслідувань повинно буде перевірити походження багатомільйонних сум, які надходили на користь «Опозиційного блоку», на ознаки фіктивності. Таким стало розпорядження Шевченківського столичного райсуду, яка зобов’язана виконати ДБР.

Суд задовольнив скаргу юристів від Інтернет-видання Bihus.Info, які вказали на відсутність інтересу у слідчих до фінансового аспекту діяльності «Опозиційного блоку». Відкрито кримінальне провадження за статтею 209 КК України.

Наприкінці 2018 року суд визнав фіктивною одну з фірм-донорів опозиційної політсили, через що засновниця цієї фірми отримала умовний строк покарання. «Опоблок» отримав майже один мільйон гривень, однак згодом з’ясувалося, що жінка, яка працює продавцем, яка проживала в Обухові Київської області, продала свої паспортні дані.

Юристи від Bihus.Info заявили, що цей раніше ухвалений вирок повинен був стати підставою для кримінальної справи з легалізації грошових коштів. Також звертається увага на те, що попри їх скарг з проханням перевірити інші компанії, які вносили кошти в «Опоблок», співробітники Державного бюро розслідувань не почали слідчих дій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*