Стали відомі дата і час оголошення вироку Януковичу

da-info.pro

Столичний Оболонський райсуд почне оголошувати вердикт у справі про держзраду Віктора Януковича, колишнього голови держави, 24 січня в 09:00. Це заявлено на офіційному ресурсі суду в Інтернеті.

Екс-президент, який втік на територію РФ, звинувачується в численних порушеннях закону, які передбачені низкою статей Кримінального кодексу, включаючи держзраду, пособництво в навмисних діях, спрямованих на зміну державних кордонів, і пособництво у веденні агресивних військових дій.

Віктор Янукович отримав найвищу в країні посаду в лютому 2010 року. За підсумком масових протестів проти діяльності президента та його оточення Янукович втік на територію РФ, де знаходиться й сьогодні.

Головна військова прокуратура в березні 2017 року передала до суду акт обвинувачення по справі про державну зраду. Віктор Янукович не бере участі в засіданнях суду та відсутній в Україні, в кінці минулого року відмовившись й від формату відеотрансляції, пославшись на травму, яка нібито заважає йому брати участь в судових засіданнях «онлайн».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*