Підприємство друга Порошенка заборгувало своїм співробітникам значні суми

www.ban.net.ua

Персонал автотранспортної компанії «Статурн-Транс», що належить соратнику голови держави нардепу Ігорю Кононенко та його батьку, скаржиться на масові порушення з боку керівництва.

Як повідомляється в сюжеті журналістського розслідування «Гроші», працівники підприємства скаржаться на запізнення з виплатою заробітної плати, примус до написання заяв про звільнення і борги. Які проводили розслідування репортери з’ясували, що підприємство не віддає водіям транспортних засобів зароблених ними грошей. Як приклад наводиться водій, якому «Статурн-Транс» заборгував понад 180 тисяч гривень. Для поїздок у відрядження водій повинен був використовувати власні грошові заощадження.

Співробітники автотранспортного підприємства заявляють, що їх керівництво висунуло ультиматум з вибором двох варіантів, між отриманням 40% грошей максимум або нічим. Від далекобійників також вимагали написання розписок про отримання ними всієї суми та відсутності будь-яких претензій.

Юристи, які коментували ситуацію, заявили, що шанси на отримання грошей постраждалою стороною є, для чого має бути подано позов до суду. Персонал «Статурн-Трансу» вже написав звернення до прокуратури та Держслужби з питань праці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*