Українські розробки електромагнітної зброї призначені для чужої армії

S3.amazonaws.com

Науково-технологічний центр Саудівської Аравії отримав від дніпровського КБ «Південне» пакет документів на прилад електромагнітного імпульсного випромінювання. Про це повідомило видання «Національний промисловий портал», посилаючись на своїх співрозмовників в оборонному відомстві.

Даний тип електромагнітної зброї може викликати перевантаження обладнання противника та зруйнувати його електромережі. Статтю «Національного промислового порталу» прокоментував Defense Blog, який розповів про передачу технологій в листопаді 2018 роки (ймовірно). Розробки конструкторського бюро «Південне» можуть знадобитися близькосхідній державі для модернізації авіабомб Mark 84 або КАБ-500.

Україна є однією з тих країн, яке займається розробкою електромагнітної зброї, яке як «перспективне» не надходить до ЗСУ, однак роботи в цьому напрямку ведуться лише для закордонних замовників.

Нагадаємо, що засоби масової інформації восени минулого року повідомили, що делегації Сполучених Штатів та Ізраїлю інкогніто спільно відвідали Україну. Закордонні гості ознайомилися зі зразками важливих озброєнь, включаючи комплекси протиповітряної оборони С-300.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*