Штаб Гриценка: у виборах будуть масово залучені «мертві душі»

www.ddtor.com

Микола Катеринчук, який є заступником начальника виборчого штабу Гриценка, побоюється, що будуть використані виборчі списки 2015 року. Таким чином, результати виборів в Україні можуть бути сфальсифіковані.

За заявою Катеринчука на брифінгу, можна зробити висновок, що є ймовірність підробки результатів, тому що, швидше за все, будуть використані бюлетені вже померлих людей. За підрахунками працівників штабу Анатолія Гриценка, число померлих перевищило 1,3 млн виборців. Дана обставина може бути використана провладним кандидатом на пост президента України.

Також Руслан Чорнолуцький, представник Гриценка в ЦВК, звернувся до комісії з проханням, для того щоб вона надала копію бази даних Державної реєстрації виборців країни в рамках закону виборів в президенти.

За словами Чорнолуцького, йому відмовили в цьому проханні, не дивлячись на те, що це є нормою закону. Пояснивши це тим, що були внесені зміни й тепер комісія не надає такі дані.

Крім того стали відомі наміри штабу Анатолія Гриценка: в разі ненадання цих даних по закінченню дня, комісія буде викликана до суду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*