У Києві розпочато будівництво музейно-меморіального комплексу Революції Гідності

Ukranews.com

Прес-служба Нацмузею, присвяченого Революції Гідності інформує, що в столиці України протягом поточного тижня на алеї Героїв Небесної Сотні будуть розпочаті роботи зі зведення паркану, що буде огороджувати будівельний процес.

Заступник директора з будівництва музейно-меморіального комплексу, присвяченого Революції Переваги, Оксана Моргун повідомила, що ця огорожа буде перекривати алею Героїв Небесної Сотні, але при цьому паркан не створить труднощів, щоб дістатися з головної вулиці Києва – Хрещатика до готелю «Україна». Відзначено, що ділянка, де знаходяться каплиця та пам’ятний хрест, будуть огороджені після того, як Генпрокуратура повідомить про завершення слідчих робіт на даній території.

Відзначено, що першим в будівництві музейно-меморіального комплексу буде зведено Меморіал, авторами проекту якого є архітектори України. Їх робота здобула перше місце в конкурсі, метою якого був збір кращих проектних пропозицій. Даний конкурс був міжнародним, а також мав відкритий характер.

Нагадаємо, що Київська міськрада виділила у 2017 році ділянку у центрі столиці розміром в 1,2 гектара для Національного музею Революції Переваги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*