Політичні плани Святослава Вакарчука

Politeka.net

Український інститут у Лондоні повідомив у своєму профілі в соціально мережі «Фейсбук», що Святослав Вакарчук, громадський та політичний діяч, а також лідер музичного гурту «Океан Ельзи», пообіцяв незабаром розповісти про плани в політичній сфері України.
Рок-музикант заявив у ході лекції у Британсько-Українському товаристві у столиці Сполученого Королівства – Лондоні, що хоче оновити політсферу нашої держави новими людьми, і чим більше їх буде, тим краще. При цьому громадський діяч зазначив, що його шлях в політичну сферу це результат розчарування поточним станом справ в Україні, а також людьми, які стоять при владі. Саме тому держава потребує нових лідерів.

Нагадаємо, що парламентарії Світлана Заліщук та Мустафа Найєм виступали із закликом визначити єдину кандидатуру, яка буде висунута на президентські вибори 2019. Даний заклик стосувався лідерів політичних партій «Самопоміч» та «Громадянська позиція» – Андрія Садового та Анатолія Гриценка, а також Святослава Вакарчука.

Відповідно до соцопитувань, заслужений артист України є потенційним претендентом, який може перемогти на виборах. Але сам музикант не відповідає на питання відносно його участі у майбутніх президентських виборах, а також його планах стосовно політичної сфери.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*