Садовий: Україна повинна покладатися тільки на себе

ua1.com.ua

Андрій Садовий, міський голова Львова, лідер партії «Самопоміч», в ефірі програми «Великий вечір» заявив, що у рішенні будь-яких проблем Україна зобов’язана покладатися лише на себе, на власні сили.

Згідно зі словами лідера політичної партії «Самопоміч», головними партнерами Російської Федерації у торговому плані є чимало країн Євросоюзу, серед них Федеративна Республіка Німеччина, Французька та Італійська Республіки. Адже Європарламент, зобов’язаний дбати і про демократію, і про власних платників податків. Саме з цієї причини Україна може покладатися лише на себе.

Андрій Садовий також заявив, що на той час, як буде добудований газопровід під назвою «Північний потік – 2» поточний стан справ зміниться в гірший бік. У Європейських країн з’явиться можливість отримання газу з Росії, і в цьому випадку наша держава зіткнеться з серйозними проблемами. РФ в будь-якому випадку завжди була і буде нашим сусідом, а на даний момент показник валового внутрішнього продукту України менше в 4 рази, ніж показник Російської Федерації.

Міський голова Львова зазначив, що жителі України зобов’язані самостійно працювати на благо своєї держави та наводити у ній лад.

Раніше, Хайко Маас, міністр закордонних справ ФРН, заявив, що зупинити процес будівництва «Північного потоку – 2» не здатні навіть санкції Сполучених Штатів Америки. Тому Німеччиною було запропоновано допомогу Україні після того, як російський газопровід буде добудований.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*