Кабмін призначив соцвиплати постраждалим на Майдані

2day.kh.ua

За заявою Мінсоцполітики, вчора Кабміном країни була прийнята постанова, яка стосується виплат соцстіпендій постраждалим на Майдані та учасникам війни.

Стало відомо, що Кабмін України вирішив збільшити кількість категорій одержувачів соцвиплат. Крім усіх здобувачів стипендії, які були потерпілими учасниками Євромайдану, бойових дій, до списків також додали людей, що отримали інвалідність під час війни, а також надали допомогу в обороні та національній безпеці країни. Крім цього, соцстіпендію отримають захисники східних територій від російської агресії, а також їхні діти, які перебувають на навчанні у вишах.

Віковий рубіж не поширюється на виплату соцстіпендій, хоча раніше для учасників війни на сході вік обмежувався 23 роками.

Відзначимо, що в постанові встановлено час, щоб надати підтверджуючі документи для тривалих виплат студентам-інвалідам, а також громадянам з інвалідністю I-III групи та студентам з малозабезпечених сімей.

Крім цього в постанові зазначено, що соцвиплати отримають студенти, не зазначені в списках раніше, але не зі своєї вини.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*