НАБУ і САП закрили кримінальну справу проти Генпрокурора України

Resonance.ua

Інформаційне агентство «Українські Новини», посилаючись на власних інформаторів серед правоохоронців, інформує, що Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою було прийнято рішення про закриття кримінальної справи проти голови Генеральної прокуратури Юрія Луценка.

Як зазначається, справу було порушено через зловживання службовим становищем. Варто відзначити, що голова відомства, користуючись своїм становищем, взяв два службових автомобілі, щоб розвозити гостей на весіллі у сина. Кримінальне провадження було закрито в останні дні минулого року.

Водночас, варто зазначити, що слідчі дії в рамках цього провадження почалися ще у квітні, а завершилися в останні дні грудня минулого року. Рішення про відкриття провадження відповідно до статті 364 КК України, було прийнято судом. При цьому, заяву до суду подав колишній заступник голови Генеральної прокуратури Ренат Кузьмін. Також варто відзначити, що зараз його розшукують, оскільки він звинувачується у скоєнні кількох злочинів.

Підкреслимо, що Юрій Луценко 15.09.17. в ході святкування весілля сина використовував дві службові машини, щоб розвозити гостей. Такі дії завдали збитків бюджету України. Антикорупційні структури закрили провадження, оскільки складу злочину в діях голови ГПУ не було.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*