Зеленський виходить з російського бізнесу

Provse.today

Актор та кандидат на посаду голови України Володимир Зеленський в сюжеті «Телевізійної служби новин» виступив із заявою, у якій зазначив, що вже зробив перші кроки для виходу зі складу акціонерної компанії «Green Family LTD».

Варто відзначити, що дана компанія є власницею однієї з кінофірм, що розташована в Російській Федерації. Також лідер партії «Слуга народу» показав кореспонденту ТСН надруковану заяву про вихід з «Green Family LTD», де зазначено, що Зеленський володіє трьома сотнями акцій зазначеної компанії.

Таким чином, кандидат у президенти зазначив, що дана заява підтверджує його наміри покинути акціонерну компанію, крім того, він підкреслив, що найближчим часом будуть здійснені й інші процедури для виходу з зазначеної компанії, які передбачає законодавство.

Також важливим є й той факт, що заяву написав через п’ять днів після того, як проект «Схеми» оприлюднив своє розслідування. Кандидат в президенти також зазначив, що він не збирається чекати п’ять років, щоб виконати обіцянку, як інші політики.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*