Оболонський суд оголосив вирок Януковичу

Segodnya.ua

Сьогодні 24.01.19. в Оболонському суді столиці проходить засідання у справі колишнього голови України Віктора Януковича, якому інкримінують державну зраду. Крім цього, екс-голову держави звинувачують у тому, що він сприяв Російській Федерації при спробах умисної зміни українських кордонів. На даному засіданні був прийнятий остаточний вирок.

Підкреслюється, що прокурори вимагали, щоб колишній президент як покарання отримав п’ятнадцять років позбавлення волі. Водночас, сам Янукович своєї провини не визнав. На даний момент політик живе в Росії, де йому надали тимчасовий притулок.

Юрист колишнього лідера України Віталій Сердюк, коментуючи ситуацію, розповів, що колишньому президенту не повідомили про точну дату судового засідання, у зв’язку з чим, він на ньому не присутній.

Варто відзначити, що вперше справу проти Януковича було відкрито в лютому 2014 року, причиною послужили вбивства мирних громадян. Пізніше політика звинуватили в держзраді. Всього проводилося 90 судових засідань, але в жодному з них колишній лідер не виголосив кінцевого слова. Справа налічує близько сотні томів. Також зазначається, що суд на підставі свідчень, думок експертів, а також за допомогою доказової бази та аргументів сторони обвинувачення, вважає, що винність Януковича у низці злочинів доведена.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*