Голова «Нафтогазу»: газових запасів України вистачить до кінця зими

Vestnikkavkaza.net

Інформаційне агентство «Інтерфакс» інформує, що голова вітчизняного підприємства «Нафтогаз Україна» Андрій Коболєв виступи із заявою, де зазначив, що не дивлячись на те, що в державі скоротили запаси природнього газу на п’ять мільярдів кубометрів, залишків запасів вистачить, аби забезпечити опалення до кінця зими. Варто підкреслити, що на опалювальний сезон зараз виділено 12,2 мільярдів кубометрів газу.

З даним висловлюванням керівник компанії виступив у кулуарах «Українського сніданку», що проходив в Давосі. Слід зазначити, що даний захід організував фонд Пінчука.

Коболєв також дав коментарі тому, що зараз газові запаси на 1,2 мільярди кубометрів менше, ніж торік та витрачаються набагато швидше. Він підкреслив, що у компанії є план щодо управління газовими запасами, а також оборотним капіталом. Наразі ситуація не виходить за межі цього плану.

Також було порушене питання про зниження імпорту у цьому році, порівняно з минулим. Так, Коболєв наголосив, що компанія заходила з дуже високими запасами, саме тому у «Нафтогазу» така тактика на ринку. Компанія намагається робити закупки газу коли ціна відносно невисока, та не здійснює закупівлі, коли тарифи зростають.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*