Арсеній Яценюк не бажає йти на вибори Президента

Akcenty.com.ua

Інформаційне агентство «Українська правда», посилаючись на власні джерела, інформує, що вже 02.02.19. політична партія «Народний фронт» має намір провести з’їзд. Водночас, наголошується, що голова політсили Арсеній Яценюк не збирається балотуватися на посаду голови України.

Один із нардепів від партії розповів, що Яценюк не хоче брати участь у виборах президента та навіть не бачить у цьому сенсу. Навіщо йому витрачати безліч сил та коштів, аби в результаті отримати якісь 2 або 3%. Політик вважає, що результати голосування очевидні.

Проте у «Народному фронті» розповіли, що замість того, щоб йти на вибори партія має намір нагадати про себе за допомогою низки бордових кампаній. Зазначається, що борди із лідером політичної партії почали з’являтися в українських містах ще восени 2018 року. Саму стратегію, кольори та надписи на бордах розробляли люди з оточення Яценюка.

Водночас, видання зазначає, що відмова від участі Яценюка у президентських перегонах не обмежується лише небажанням зустрітися із суворою реальністю. Так, якщо Яценюк все ж піде на вибори, то все, що він зможе зробити – забрати 2 чи 3 % у чинного голови Порошенка. Такого розвитку подій партія допустити не може. Також зазначається, що перш за все Яценюка хвилює не доля чинного голови України, а єдність «Народного Фронту».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*