Насіров побажав отримати закордонний паспорт і відвідати Давос

Dialog.ua

Юридичний захист Романа Насірова, екс-керівника Державної фіскальної служби, попросила повернути своєму підопічному закордонний паспорт. Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Повідомляється, що закордонний паспорт знадобився Насірову для поїздки на відвідування швейцарського міста Давос, де зараз проходить Всесвітній економічний форум. Цю поїздку екс-голова ДФС планує здійснити як кандидат на найвищу в країні посаду.

Клопотання захистом Насірова було подано на судовому засіданні. Однак через те, що юристи не надали запрошення в Давос та інформації по стороні, яка запрошувала високопосадовця, суд відмовив у задоволенні клопотання.

Наступне судове засідання у справі Насірова призначено на двадцять дев’яте січня.

Нагадаємо, що екс-глава ДФС підозрюється в розкраданні суми понад два мільярди гривень. З-під варти він був звільнений завдяки заставі в сто мільйонів гривень, яку внесла його дружина. На початку минулого року Уряд звільнив його від займаної посади, однак в грудні того ж року Окружний столичний адміністративний суд відновив скандального чиновника на посаді, також зобов’язавши відшкодувати не виплачений йому заробіток.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*