Телеканал Порошенко «Прямий» висміяв кандидатів у президенти

zaxid.net

Телевізійний канал «Прямий» створив багатосерійний комедійний мультиплікаційний фільм під назвою «Зашкварені», в якому обігрується президентська кампанія поточного року. Персонажі мультфільму різними способами намагаються завоювати увагу і голоси виборців.

Слово «зашкварений» має походження з кримінального арго, яке використовується на пострадянському просторі, і означає особу, що займає низькі місця в неофіційній ієрархії ув’язнених.

Кожна серія мультиплікаційного фільму, який вже з’явився на відеохостингу YouTube, починається з дисклеймеру, що всі персонажі не мають прототипів у реальному житті, а всім глядачам, які проведуть аналогії з реальними особами, рекомендується звернутися до лікаря або перехреститися.

Перший епізод присвячений лідеру «Батьківщини» Юлії Тимошенко та розповідає про її політичного протистояння Володимиру Зеленському, керівнику «95 кварталу». Друга серія обігрує ймовірний зв’язок Володимира Зеленського з бізнесменом і колишнім главою Дніпропетровської ОДА Ігорем Коломойським, який нібито використовує телешоу кандидата в президенти, щоб помститися своїм опонентам.

Користувачі YouTube піддали гострій критиці рівень гумору в мультиплікаційному серіалі та звинуватили телеканал «Прямий» в політичній ангажованості. Засоби масової інформації пов’язують телевізійний канал з оточенням голови держави Петра Порошенка.

Нагадаємо, що вибори президента відбудуться в останній день березня поточного року. Цієї ж осені країну чекають вибори до Верховної Ради.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*