У Львові журналісти викрили голову «ветеранської організації»

zaxid.net

Журналісти Інтернет-видання ZAXID.NET провели власне розслідування на тему скандалу з виділенням земельних ділянок на берегах озера Наварія, розташованого в передмісті Львова.

Видання в опублікованому матеріалі стверджує, що організацію, яка надала чиновникам Львівської ОДА список претендентів на виділення землі на березі озера, очолює шахрай.

Репортери з’ясували, що Павло Нікітін привласнив собі позивний «Криголам», орден «Червоної зірки» (СРСР), а також відзнаки за участь в афганському конфлікті і війні на Сході України.

У статті журналіста Андрія Дрозда «Історія самозванця» вказується, що екс-регіонал і депутат Пустомитівської міськради Роман Саврук спільно з Павлом Нікітіним створили громадську організацію під назвою «Ветеранський союз учасників АТО», яка підготувала для голови Львівської обласної державної адміністрації список майбутніх отримувачів землі біля озера Наварія, при цьому Нікітін робив численні заяви від імені учасників бойових дій в Афганістані та на Донбасі. Однак з’ясувалося, що «Криголам» невідомий учасникам Афганського конфлікту та не входить в Український союз ветеранів Афганістану, чиї керівники не змогли впізнати Нікітіна.

Видання ZAXID.NET також опублікувало документи, що вказують на те, що рядовий Павло Нікітін 1967 року народження проходив військову службу в Підмосков’ї. Також журналісти викрили фігуранта їх власного розслідування в підробці посвідчення учасника антитерористичної операцій, з’ясувавши, що номер документа належить іншій людині.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*