Суд у Страсбурзі звинуватив Україну в 86 порушеннях прав людини

Turkeypurge.com

За 2018 рік, Європейський суд з прав людини знаходиться у французькому місті Страсбурзі склав 86 обвинувальних актів проти України, і її уряду. Відомо, що в кожному з обвинувальних актів – мінімум одне доведене порушення.

Про це на прес-конференції в Страсбурзі розповів голова суду Гвідо Раймонді

З інформації, озвученої під час проведення конференції стало відомо, що Україна найбільше порушувала права своїх громадян на безпеку і свободу, проводячи незаконні затримання, без санкції суду – (45 обвинувальних актів).

Друге порушення – навмисне затягування слідства і судових процесів співробітниками правоохоронних органів, з метою максимально тривалого утримання підозрюваних у СІЗО – (41 обвинувальний акт).

Так само в Європейському суді українська держава, звинувачують у тому, що громадяни України часто не можуть отримати якісний юридичний захист у судах.

Всього Страсбурзький суд надійшло 7626 скарг на дії української влади та правоохоронних органів. У підсумку, Україна посіла третє місце серед країн, що перебувають у Раді Європи в яких найчастіше порушуються права людини.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*