Соловйов висунутий кандидатом у президенти України від партії «Розумна сила»

Blogs.kpi.kharkov.ua

Олександр Соловйов, лідер політичної партії «Розумна сила», обраний кандидатом на пост голови держави на з’їзді політичної сили. Дане рішення було прийнято одноголосно.

Прес-служба політичної партії повідомляє, що лідером політсили було відзначено у ході його виступу — досягнення «Розумною силою» за 2-х річний період величезної підтримки серед жителів України. Відзначається, що значущою стала акція, яка стосувалася підписання Народної декларації про мир. Дана акція була підтримана жителями з усіх частин держави.

Олександр Соловйов заявив, що діячі партії змогли побувати на територіях непідконтрольних Україні – Луганську та зустрітися з громадянами по ту сторону, чого не змогла зробити жодна партія за весь період військових дій. Таким чином «Розумна сила» продемонструвала, що деякі політики все ж можуть розмовляти не залпами зброї, а на «мові миру».

Голова політичної сили зазначив, що дуже важливим є факт того, щоб не допустити фальсифікації на майбутніх президентських виборах, оскільки поточне керівництво України зробить все можливе, щоб залишитися на своїх постах.

Соловйов заявив, що партія не боїться труднощів, і готова вставати кожен раз, після того як влада буде намагатися заважати йти далі. Політик зазначив, що партія діє виключно в інтересах держави та жителів України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*