Суд Грузії залишив українських патріотів під арештом

nikcenter.org

Єгор Соболєв, нардеп Верховної Ради України, повідомив у своєму профілі соціальної мережі «Фейсбук», що суд в Грузії виніс рішення залишити під арештом 6-х громадян України, які були затримані в ході спеціальної операції у столиці Грузії – Тбілісі.

Парламентарій повідомив інформацію відносно судового засідання, а також умов, в яких містяться українці.

Народний депутат написав, що знімати фото або відеоматеріали заборонено усім, за винятком центрального телеканалу. Наближатися до арештованих, теж було заборонено. Вони перебували в скляному огородженні, і їх оточували конвоїри, як особливо небезпечних злочинців. Нардеп зазначив, що громадяни України до слухання знаходилися в камерах, розрахованих на одну людину, протягом 52-х днів, як особливо небезпечні злочинці. Але на суді хлопці змогли побачити своїх рідних, а також один одного.

На даний момент, докладаються зусилля, щоб домогтися уваги грузинських правозахисників.

Нагадаємо, що у грудні минулого року у Тбілісі, була затримана група людей, шестеро з яких були українськими громадянами, а один – громадянин Грузії. Затримання відбулося за звинуваченням в незаконному придбанні, зберіганні вогнепальної зброї, а також боєприпасів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*