Інформатаки каналу кандидата Садового обрушилися на кандидата Гриценка

Ukranews.com

Кандидат на пост голови держави Анатолій Гриценко піддався інформаційним атакам, які, на його думку, спровокував опонент Андрій Садовий. Даною інформацією він поділився на своїй сторінці в соцмережі.

Як аргумент лідер партії «Громадянська позиція» помістив посилання на ролик телепередачі, яка вийшла на 24 каналі. Коментарів та роз’яснень не було, тільки підпис: “Канал Садового. Жесть!”.

У цій програмі журналісти виставили на посміховисько відомості про фінансові доходи Анатолія, також про його збори фінансових доходів через інтернет, про продаж зброї – все це відбувалося в період його перебування на посаді міністра.

Нагадаємо, що раніше політологи висловлювалися, що однопартійці Гриценко, втім, як і він сам, працюють вже на вибори у парламент, то говорити про об’єднання Садового і Гриценка вже не доводиться. Хоча Садовій не має наміру відступати назад і буде продовжувати боротьбу за президентське крісло. У той момент, коли у Гриценка існують проблеми у виборчій кампанії. І щоб уникнути подальшої недовіри виборців, йому потрібно розташувати їх до себе, зробити якісь реальні кроки для демонстрації своєї здатності бути лідером.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*