У Києві напали на журналістів і порубали сокирою автомобіль

Gottstat.com

У Києві було скоєно напад на знімальну групу, яка займалася журналістськими розслідуванням нелегального видобутку піску.

Як розповів журналіст Роман Бочкала на своєму акаунті в соцмережі Facebook, його колеги з медіапроекту «Стоп корупції» спільно з правозахисниками приїхали в Видубичі, де ведеться незаконний видобуток сипучого матеріалу. Там їх зустріла озброєна група осіб, яка контролює проїзд вантажних транспортних засобів з піском.

Бочкала заявив, що стосовно одного з репортерів застосували сльозогінний газ, кинули на землю і побили. Також нападники вели стрілянину і озвучували погрози вбивством.

Автівка журналістів була порубана сокирою та пограбована. У одного з репортерів забрали документи та гроші. Нацполіція оголосила план з перехоплення зловмисників в столиці.

За словами Бочкали, на Видубичах ведеться найбільший в Києві видобуток піску, річний обсяг якого становить сто мільйонів гривень. Раніше цю земельну ділянку знаходився в розпорядженні підприємства «Мостобуд», проте після того, як Київрада розірвав з ним договір про оренду, нелегальний видобуток триває.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*