Канада допоможе Україні законно і легітимно провести вибори Президента

Discovercannabis.ca

Голова канадського зовнішньополітичного відомства Христя Фріланд заявила, що її країна стежитиме за українськими виборами на вищий політичний пост, виділяючи на спостереження за ними мільйонні суми. Канада розуміє ризикованість російського втручання в президентську кампанію 2019 року, і допускає подібне втручання в канадський виборний процес, підкреслила Фріланд.

На «Українському сніданку», який був організований Фондом Віктора Пінчука, керівник МЗС Канади заявила, що допомога Києву у проведенні справедливого і вільного процесу виборів буде одночасно допомогою самої Канаді, яка також очікує вибори в цьому році. З жалем Фріланд зазначила, що Україна є «лабораторією» для втручання.

Коментуючи передвиборчу ситуацію в Україні, Христя Фріланд зазначила, що Канаді невідомий майбутній переможець президентських перегонів, через те, що є сильні претенденти. Конкурентні вибори в нашій країні глава канадського МЗС назвала силою громадянського суспільства.

Фріланд додала, що в канадській діаспорі українців багато хто готовий взяти участь у спостереженні за президентськими виборами як волонтери.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*