Генпрокурора України звинуватили у службовій невідповідності

Scoopnest.com

Юрист і брат нардепа Мустафи Найєма Масі Найєм відправив скаргу на Генпрокурора Юрія Луценка в Державне бюро розслідувань. Адвокат звинуватив керівника ГПУ в розголошенні відомостей, які входили в досудові слідчі матеріали у справі вбивства херсонської активістки і чиновниці Катерини Гандзюк.

Масі Найєм стверджує, що в кінці грудня минулого року він подав звернення в Держбюро розслідувань, однак слідчий відомства відмовив йому у внесенні наданої інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Згодом юристи подали позов до Печерського столичний суд з метою зобов’язати слідство внести матеріали в ЕРДР.

У своєму записі на Facebook юрист заявляє, що суд порушив кримінально-процесуальний кодекс через ознайомлення суддею зі скаргою, призначене на 28 лютого, що перевищило терміни в сімдесят дві години, відведені законодавством.

Найєм вирішив подати скаргу на суддю, з метою привернення її до дисциплінарної відповідальності за бездіяльність в розгляді скарги.

Нагадаємо, що Юрій Луценко публічно розповів про мотив, який об’єднував представника криміналітету Левіна та помічника парламентарія Павловського. На думку Масі Найєма, це відкрита заява дозволило підозрюваним покинути межі держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*