Генпрокуратура України висунула «підозру» Жириновському

hyser.com.ua

У прес-центрі Генпрокуратури інформують, що у відомстві закінчили складати підозру проти російського депутата та голови політичної сили «ЛДПР» Володимира Жириновського. Як зазначається, він підозрюється в посяганні на цілісність та недоторканність України.

Відомо, що співробітниками структури було з’ясовано, що Жириновський, будучи в Російській Федерації, в лютому 2014 року в ході трансляції одного з телевізійних каналів, а також в ході проведення мітингу виступив з публічною заявою, в якій закликав приєднати Кримський півострів, а також південно-східні українські території до Росії.

Крім цього, наголошується, що в березні того ж року голова Ліберально-демократичної партії віддав свій голос за закон, що передбачає приєднання Кримського півострова, а також Севастополя до складу Росії.

Таким чином, на підставі даних подій 22.01.19. співробітники правоохоронних структур нашої країни висунули підозру депутату Держдуми. Так, лідер «ЛДПР» звинувачується в тому, що порушив частину 3 статті 110 КК України. Водночас, зазначається, що заочно засудити депутата Росії можна, а санкція даної статті передбачає тюремне ув’язнення терміном на 12 років.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*