Тимошенко: в Україні є корупція, але немає корупціонерів

Newsmaker.md

Інформаційне агентство «РБК-Україна» інформує, що претендент на посаду голови України, а також голова ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що напад на учасників знімальної групи програми «Стоп корупція» ще раз довів, що в нашій країні не приймаються спроби подолати корупцію, навпаки, більшою мірою страждають ті, хто намагається викрити корупціонерів або ж пред’явити докази причетності влади до корупційних злочинів.

Тимошенко зазначила, що ту ситуацію, яка склалася у нас можна назвати унікальною. Однак, якщо послухати голову України Порошенко або ж інших державних службовців, то можна прийти до висновку, що корупція в державі є всюди, однак корупціонерів зовсім немає. Так, лідер «Батьківщини» підкреслює, що, згідно з офіційними відомостями минулого року у корупціонерів було вилучено понад п’ять тисяч доларів.

Тимошенко підкреслила, що корупція є скрізь та на всіх рівнях, проте корупціонерів ніхто виявити не може. Таке явище вона пов’язує з тим, що серед корупціонерів «всі свої».

Таким чином, кандидат на посаду голови України вимагає, щоб влада та правоохоронці виявили всіх осіб, які мають відношення до нападів на кореспондентів. Також вона дала обіцянку, що незабаром порожнім розмовам про подолання корупції прийде кінець, та почнеться реальна боротьба з цим явищем.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*