Україна може стати майданчиком для випробування лікарських засобів

Sclerodermanews.com

Інформаційне агентство «Інтерфакс» інформує, що керівник біотехнологічною компанією «Apollo Ventures», що в Сполучених Штатах, Джеймс Пейєр в ході панелі здоров’я «Ukraine House Davos» виступив із заявою про те, що Україна може стати ще одним майданчиком, де будуть проходити випробування нових лікарських препаратів.

Таким чином, наша країна зможе приєднатися до галузі випробувань, що стрімко розвивається. Також варто відзначити, що у зазначеної компанії є подібні майданчики в таких країнах як Індія, Таїланд та Ізраїль.

Пейєр зазначив, що на українській території можуть проводитися подібні випробування препаратів, які проводять в європейських країнах та Сполучених Штатах. При цьому, він зазначив, що рівень професіоналізму буде досить високим, на відміну від витрат, які будуть зведені до мінімуму.

Варто нагадати, що до цього ще восени минулого року парламент України схвалив проект закону, згідно з яким, відкривається доступ до результатів доклінічного вивчення, а також до клінічних досліджень лікарських препаратів. На даний момент в нашій країні проводять близько двохсот досліджень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*