Залищук вирішила приєднатися до команди Анатолія Гриценка

Nv.ua

Нардеп від «Блоку Петра Порошенка», а також член одного з Комітетів ВРУ Світлана Залищук у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що дала позитивну відповідь на пропозицію претендента на посаду голови України Анатолія Гриценка. Відзначається, що він запропонував їй посаду радника в міжнародних питаннях.

Нардеп зазначила, що рада можливості застосувати отриманий нею досвід, а також її контакти для того, щоб посилити європейські прагнення держави, а також протистояти будівництву російського газопроводу «Північний потік-2». Крім цього, вона рада шансу надати сприяння звільненню заручників, а також протидіяти агресії.

Поряд з цим, перший віце-спікер парламенту Геращенко залишила досить різкі коментарі подібного рішення Вона зазначила, що тепер чекає від Заліщук заяви на вихід з фракції. Вона зазначила, що чесних людей має стати більше. При цьому, подібні висловлювання призвели до пікіровки між депутатами.

Так, Залищук оприлюднила фото, де Геращенко стоїть разом з Медведчуком. Однак Геращенко підкреслила, що дане фото було зроблено в день звільнення заручників. Крім цього, вона дала пораду Залищук, яка полягала у тому, щоб її претендент на пост президента не відвідував ефіри таких телевізійних каналів як «112» та «NewsOne». У відповідь на це, член парламентського комітету підкреслила, щоб Геращенко подібні поради давала голові держави, який здав дані телевізійні канали своїм партнерам по бізнесу, а також політику Медведчуку.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*