Генпрокурор України Луценко незаконно збирає свій автопарк службових авто

www.kyivpost.com

У Солом’янському районному суді ведеться розслідування з приводу покупки нових іномарок, загальна сума яких становить приблизно 13 мільйонів. Цьому факту слугували юридичні скарги проекту «Тисни».

Як вдалося з’ясувати, ще в минулому році велося розслідування щодо закупівлі цих автомобілів, які були куплені в період заборони Кабінетом Міністрів. Цим питанням Державна аудиторська служба зацікавилася, ще до моменту розслідування. На той час в автопарку ГПУ вже було понад 100 машин.

Не зважаючи на це, ГПУ заявила, що уряд країни зобов’язався надати всі умови для поліпшення роботи правоохоронних органів. Виходячи з цього, будь-які заборони Кабінету Міністрів з цього приводу є недійсними. Генеральна Прокуратура України вважала за потрібне закупити іномарки з тієї причини, що автомобілі, які знаходяться на службі, вже виходять з ладу.

Але справа щодо закупівлі автомобілів все ж таки буде відкрита, і цей факт, мабуть, ніяк не хвилює ГПУ. Можливо, це пояснюється тим, що закрилися попередні діяння Юрія Луценка (наприклад, незаконне використання службових автомобілів). Тобто з тією швидкістю, з якою справа відкривається, вона може також швидко і закритися.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*