«Національний корпус» України відмовився від свого президента

Gursesintour.com

Сергій Коротких, член ультраправої націоналістичної політпартії «Національний корпус», заявив на з’їзді політичної сили 25 січня, що партія не скористається можливістю висунення свого кандидата на виборах голови держави.

Згідно із заявою, політична сила буде виступати спостерігачами за процесом виборів. Коротких повідомив, що вибори голови держави в якомусь сенсі є політичним цирком, а партія «Нацкорпус» відмовляється брати в ньому участь. Тому політсила буде виступати як незалежні спостерігачі. У тому числі стежити, щоб майбутні вибори не розвалили Україну.

Повідомляється, що партією вже підготовлено близько 5 тисяч спостерігачів. Сергій Коротких повідомив, що «Нацкорпус» не збирається підтримувати будь-кого з кандидатів на пост президента, оскільки його метою є вибори у парламент України, в процесі яких буде просуватися фракція.

Раніше, в листопаді 2018, заступник голови політпартії ВО «Свобода» Руслан Кошулинський отримав підтримку декількох організацій націоналістичного спрямування. Повідомляється, що «Нацкорпуса» не було серед числа тих, хто заявив про підтримку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*