Ірина Луценко: вирок Януковичу є недостатньо суворим

Arabic.rt.com

Представник президента України в парламенті Ірина Луценко в ході ефіру на вітчизняному телевізійному каналі «Прямий» виступила з заявою, в якій зазначила, що запобіжний захід, обраний колишньому голові країни Януковичу, є недостатньо суворим. Вона зазначила, що є не тільки політиком, але й громадянкою країни, а подібне рішення стало для неї дуже несподіваним, оскільки вирок, оголошений судом, на її думку, є занадто м’яким.

Луценко звернула увагу на те, що діяльність колишнього президента спричинила смерть близько тринадцяти тисяч громадян серед мирних жителів, а також близько двох з половиною тисяч українських військовослужбовців. Так, нардеп підкреслила, що розраховувала на те, що суд обере більш жорстке покарання.

Вона також зазначила, що й Генпрокуратура вже зробила заяву про те, що не підтримує рішення суду та має намір оскаржити його. Крім цього, парламентарій висловила надію, що в судах України розглянуть й низку інших звинувачень проти колишнього лідера Януковича.

Необхідно нагадати, що 24.01.19. столичним Оболонським судом було винесено вирок колишньому голові країни Януковичу, відповідно до якого, його засудили до 13 років тюремного ув’язнення. До цього йому інкримінували держзраду, а також сприяння Росії в агресивних діях, спрямованих на Україну.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*