Ілля Кива – майбутній Президент України?

Elise.com.ua

Андрій Євстигнєєв, член Центрвиборчкому, раніше заявляв, що державним органом було відкладено засідання, яке стосувалося питання здійснення реєстрації Киви, як кандидата на виборах 2019.

Член ЦВК зазначив, що комісія зобов’язана перевірити чи відповідає нинішня символіка «Соцпартії» вимогам законодавства, оскільки у 2016 році вже піднімалося питання Мін’юстом про невідповідність символіки «Соціалістичної партії» вимогам закону про декомунізацію. Даний факт повинен бути перевірений, тому що Ілля Кива не є самовисуванцем, а висувається від політичної партії.

Андрій Євстигнєєв додав, що саме невідповідність символіки вимогам, які прописані в законі про декомунізацію, могло служити офіційним приводом для відмови ЦВК в здійсненні реєстрації Киви як кандидата на виборах 2019.

У Центрвиборчкомі зазначили, що питання відносно реєстрації висуванця від “Соцпартії” переноситься на 18:00. У результаті даного засідання було з’ясовано, що символіка політсили змінена й тепер відповідає чинному законодавству. Даний факт був підтверджений Міністерством юстиції, а відповідні документи передані до ЦВК.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*