Глава України видав указ про підсумки введення воєнного стану в Україні

Madencidestek.com

Чинним головою України Петром Порошенком був підписаний указ про набуття чинності рішення «Про підсумки введення воєнного стану в Україні», яке було прийнято Радою нацбезпеки та оборони. Повідомляється, що зміст документа РНБО є засекреченим.

Указ, який був опублікований 25 січня на сайті Петра Порошенка, говорить про те, в силу має вступити рішення Ради нацбезпеки та оборони, прийняте 26 грудня. Текст рішення додається до указу, але таємно. Також указом президента покладається на Олександра Турчинова, який обіймає посаду секретаря РНБО, функція здійснення контролю над процесом виконання прийнятого рішення.

Особливий правовий режим вводився на території низки областей нашої держави в період з 26 листопада по 26 грудня. Саме 26 грудня Петром Порошенком було оголошено про припинення особливого правого режиму на засіданні РНБО. В результаті даного періоду були виявлені вади військового управління.

Головою держави, було наголошено на важливості визначення недоліків до того, як ворожа сторона зуміє ними скористатися. Також на даному засіданні Віктор Муженко, начальник Генштабу ЗСУ, повідомив про попередні висновки, які були зроблені за підсумками 30-ти денного воєнного стану.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*