Президент США дозволив припинити шатдаун

Wwaytv3.com

Лідер Сполучених Штатів Дональд Трамп поставив свій підпис під проектом закону про зупинку шатдауну на тритижневий період.

Законопроект був прийнятий Палатою представників і сенаторами одноголосно. Як повідомило американське видання The New York Times, після підписання його президентом був тимчасово припинений найтриваліший шатдаун за всю історію США. Також цитуються слова Дональда Трампа, що переговори про будівництво стіни на кордоні з Мексикою продовжаться.

Напередодні підписання законопроекту американський президент заявляв про свою готовність до оголошення режиму надзвичайного стану або повторної зупинки діяльності уряду, якщо Демократична та Республіканська партії не досягнуть консенсусу по фінансуванню стіни на кордоні між Сполученими Штатами та Мексикою.

Нагадаємо, що шатдаун стартував в ніч на 22 грудня минулого року. Минулого тижня він поставив рекорд за своєю тривалістю.

Шатдауном (Government Shutdown) називається ситуація, коли американські законодавці не можуть узгодити виділення бюджетних коштів федеральним департаментам та відомствам Сполучених Штатів, через що все «некритичні» державні органи влади тимчасово закриваються, а їх співробітники йдуть у відпустку власним коштом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*