За підозрою в крадіжці картини Ренуара затримано українця

Steemit.com

У столиці Нідерландів було проведено затримання громадянина України. Повідомляється, що 59-річний раніше судимий чоловік запідозрений у крадіжці картини, яка належить перу художника П’єра Огюста Ренуара, відомого імпресіоніста.

Українець є одним з трьох осіб, що потрапили під підозру у скоєнні крадіжки в аукціонному домі, розташованому в австрійському Відні. Про це розповіли в виданні Kurier.

Цю інформацію підтвердив судовий прес-секретар Христина Зальцборн. За її словами, українець був затриманий в середині грудня минулого року та етапований до столиці Австрії напередодні Нового року.

Засоби масової інформації повідомляють, що підозрюваний вже був засуджений за аналогічне правопорушення і має «спеціалізацію» на викраденні витворів мистецтва. Перший раз він був засуджений у 2005 році за злочин в одному з музеїв України — крадіжку картини пензля Айвазовського.

Картина Ренуара 1895 року створення такого оцінена в суму від 120 до 160 тисяч євро. Правоохоронні органи вважають, що ймовірний замовник крадіжки може перебувати в одній з країн Північної Європи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*