Глава «Запоріжгазу» відсторонений від посади

1news.zp.ua

Рішенням Запорізького Жовтневого райсуду керівник підприємства «Запоріжгаз» Олег Мізік відсторонений від виконання своїх обов’язків протягом двомісячного періоду.

Судова ухвала була винесена відповідно до клопотання Служби безпеки України, яка займається слідчими діями по Мізіку. Керівник «Запоріжгазу» запідозрений у вказівці неправдивої інформації в офіційній документації 2014 року та зловживанні своїми повноваженнями. За даними слідства, підозрюваний списав газ обсягом майже в 4 мільйони метрів кубічних, що склало суму понад 26 з половиною мільйонів гривень.

Сторона звинувачення послалася на докази, що містяться в матеріалах слідства, в той час як судовий захист Олега Мізіков заперечував, вказуючи на недоведеність вини їхнього підзахисного та його неможливість впливати на свідків у справі. Також адвокат голови «Запоріжгазу» заявив, що вся потрібна документація була вилучена під час слідчих дій, а відсторонення Мізіка призведе до тяжких наслідків для компанії та її споживачів.

Суд, заслухавши прокурора та адвоката, прийшов до висновку, що підозрюваний може впливати на свідків у справі, через те, що частина з них працює в «Запоріжгазі».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*