Кандидат у Президенти України шукає собі дружину

lb.ua

Член Центрвиборчкому Ірина Єфремова офіційно звернулася в МВС, попросивши відомство перевірити агітацію претендента на найвищу в країні посаду Ігоря Шевченка на предмет її відповідності закону.

Передвиборна кампанія офіційно стартує на другий день після подачі кандидатом документів в ЦВК, і повинна бути оплачена виборчим фондом. Видання LB.ua опублікувало документ, в якому виборчий Фонд екс-міністра екології з’явився 18 січня. Видання припустило, що звернення Ірини Єфремової в Міністерство внутрішніх справ викликано зразками політичної агітації Ігоря Шевченка, отриманими дев’ятого січня.

Нагадаємо, що на вулицях дев’ятнадцяти міст з’явилася зовнішня реклама (білборди) зі світлиною Шевченко та написом про те, що політик «шукає кохану». Політик уклав контракт на створення і розміщення більше сотні білбордів з передвиборною агітацією, що обійшлося йому в триста тисяч гривень.

Колишній міністр екології пройшов реєстрацію в Центральну виборчу комісію четвертого січня. Вибори президента призначені на останній день березня поточного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*