Комітет виборців: лише 5 кандидатів у президенти України відкрили виборчі фонди

24tv.ua

Комітет виборців, посилаючись на Центральну виборчу комісію, інформує, що станом на 25.01.19. лише п’ятеро претендентів на посаду голови держави відкрили рахунки виборчих фондів. Як зазначається, вказані рахунки були відкриті Ігорем Шевченком, Андрієм Садовим, Анатолієм Гриценком, Віталієм Скоциком, а також Валентином Наливайченком.

Варто зазначити, що в Центрвиборчкомі зареєстровано двадцять кандидатів на посаду голови держави. Крім того, Комітет виборців звернув увагу на той факт, що кандидат не може розпочати агітаційну кампанію без відкриття виборчого фонду. Такі умови прописує чинне законодавство України. Крім того, відповідно до закону, всі кошти для агітації повинні братися виключно з фонду.

Водночас, Комітет виборців підкреслює, що на даний момент не всі претенденти в президенти сформували свої фонди, проте вони вже почали проводити агітацію. Таким чином, такі кандидати прямо порушують закони нашої країни.

Нагадаємо, що вибори по всій Україні пройдуть вже 31.03.19. На даний момент в Центрвиборчкомі вже зареєстровані 20 кандидатів, при цьому, найбільша кількість претендентів на пост голови України була зафіксована на виборах 2004 року. Тоді за президентське крісло змагалися 24 претенденти. Водночас, у минулих президентських перегонах, які відбулися у 2014 році, участь взяв 21 кандидат.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*