Порошенко відвідав поранених бійців та вручив їм нагороди

Uapress.info

У прес-центрі президента України інформують, що Петро Порошенко навідав бійців 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців у Головному військовому клінічному госпіталі. Крім цього, глава держави вручив військовослужбовцям і державні нагороди.

Зазначається, що сам госпіталь знаходиться у місті Біла Церква. Саме туди направляють усіх поранених військовослужбовців із зони ООС. Також варто підкреслити, що до госпіталю Порошенко приїхав не один, разом з ним був Степан Полторак, який очолює Міністерство оборони.

Президент звернувся до усіх поранених та наголосив, що він та міністр приїхали для того, аби висловити подяку бійцям за те, що вони зразково проходять службу. Крім цього, лідер цікавився й потребами військовослужбовців. В свою чергу поранені бійці висловили подяку президенту та підкреслили, що їм нема на що скаржитись.

Крім цього, Порошенко дізнався про умови лікування службовців та їх стан здоров’я. Також він побажав усім пораненим як найшвидше одужати. Президент зазначив, що він як голова держави та Головнокомандуючий пишається української армію, її патріотичним духом та мотивацією. Водночас, Порошенко вручив й державні нагороди службовцям за їх дії у процесі захисту суверенності українських територій. Окрім медалі «Захисника Вітчизни» голова країни віддав військовим й низку цінних дарунків.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*