Надія Савченко представить свою партію на президентських виборах

Znaj.ua

За даними засобів масової інформації відомо, що в готелі «Україна» відбувся з’їзд політсили «Суспільно-політичної платформи Надії Савченко». На даний захід приїхали близько сотні членів об’єднання, які представляли різні області держави.

Як зазначається, на з’їзді представники партії затвердили рішення, згідно з яким, парламентарій ВРУ Надія Савченко висувається в якості претендента на посаду голови України. Автором такої пропозиції є сестра політичного діяча Віра Савченко.

Варто нагадати, що протягом останніх десяти місяців парламентарій знаходиться в одному із слідчих ізоляторів, оскільки їй інкримінують вчинення дій, які спрямовані проти влади країни та конституційного ладу.

Нагадаємо, що вибори президента країни повинні пройти 31.03.19. На сьогоднішній день в Центрвиборчкомі зареєстровано двадцять кандидатів на посаду голови держави. Згідно з рейтингами, зараз в гонці лідирує голова партії «Батьківщина» Тимошенко, проте експерти в галузі соціології не виключають можливості виходу Савченко в другий тур.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*