Звіт з розслідування вбивства Гандзюк буде заслуханий депутатами

Narodna-pravda.ua

Інформагентство «РБК-Україна», посилаючись на порядок денний, опублікований на сайті ВРУ, інформує, що Тимчасовою слідчою комісією буде надано звіт щодо розслідування вбивства співробітниці міської адміністрації Херсона та активістки Катерини Гандзюк, який заслухають члени парламенту України.

Як зазначається, вже наступного тижня пройде слухання звіту ТСК, а також буде порушено питання про продовження роботи Комісії. За попередньою інформацією, слухання звіту має пройти вже цього понеділка 28.01.19. Також цього дня парламентарі мають намір послухати відомості, які надасть мати покійної активістки Ірина Ноздровська.

Необхідно відзначити, що до цього з’явилася інформація про те, що можливого організатора вбивства співробітниці Херсонської мерії подали в розшук. Правоохоронці зазначають, що підозрюваним є кримінальний авторитет Олексій Левін. При цьому, зазначена особа входила до складу банди, яка нападала на таксистів.

Також варто нагадати, що представник французького дипломатичного відомства Ізабель Дюмон виступала із заявою, в якій зазначила, що вбивство активістки Гандзюк негативно вплинуло на імідж держави на міжнародній арені.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*