Через енергоблокаду Крим вимагає відшкодування збитку Україною

hyser.com.ua

Голова робочої групи, що функціонує при постійному представництві Криму при голові РФ Олександр Молохов розповів про те, що один з молокозаводів «Біг», який розташований в Алушті, висунув вимоги до української влади про відшкодування збитків підприємству. Як зазначається, збитки завод зазнав при енергоблокаді півострова, а сума даних збитків досягає п’яти мільйонів рублів.

Голова робочої групи підкреслив, що відповідне звернення вже було направлено в один із судів України, проте той відмовився розглядати даний позов. Дане рішення в суді обґрунтували тим фактом, що, згідно з документацією, що є в України, на молокозаводі змінилися власники. Однак у 2015 році зміна власників підприємства не відбувалася. Такі дії Молохов назвав рейдерськими схемами України.

Водночас, повідомляється, що дане рішення підлягало оскарженню, а молокозавод звернувся зі скаргою до російського Слідчого комітету, у зв’язку з чим, отримав статус потерпілого в диверсії.

Молохов пояснив, що, якщо кримінальне провадження відкрили через диверсію, то воно буде розглядатися в суді, при цьому, винні будуть засуджені заочно, а компенсації виплатять за допомогою продажу майна винних, яке залишилося на російській території.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*