Європа допомагає прикордонникам України та Польщі

Ukrainianwall.com

У рамках міжнародного проекту «Візуальний контроль за функціонуванням пунктів пропуску» Євросоюзу, було проведено перше засідання керівного комітету представниками прикордонного відомства Республіки Польща та України.

Прес-служба ДПСУ 26 січня інформує, що згідно з проектом для польських прикордонних служб повинна бути проведена закупівля засобів спостереження, зв’язку та інше техобладнання. А для українських прикордонних служб передбачається закупівля безпілотників. В процесі засідання обидві сторони повідомили про заходи, які були прийняті на самому початку проекту. Також було поінформовано про просування виконання заходів, які були заплановані раніше. Також ДПСУ повідомила, що у кінці 2018 року було отримано перший фінансовий транш грант. Отримані кошти були затверджені та розподілені між прикордонними службами обох держав.

Представником від країни виступав Вадим Івко, начальник одного з відділів Міжнародно-правового департаменту ДПСУ.

Повідомляється, що країни повинні чітко дотримуватися графіка виконання даного проекту, оскільки Україна та Республіка Польща зобов’язані подати спільному секретаріату на початку березня перший звіт. Друге засідання планується на літо, і буде проведено на польській території.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*