Експерт: знесення пам’ятника Суворову ознака нездатності створення своїх героїв

slovodel.com

Володимир Кацман, політаналітик, в ефірі телевізійного каналу «112 Україна» висловив свою думку з приводу знесення у столиці монумента Олександру Суворову. Він висловився, що воювати з пам’ятниками можуть лише ті, хто на створення своїх героїв не здатний.

Також політичним аналітиком було відзначено, що люди, які виступають за знесення пам’ятників, бажають відсунути сучасність та перенести нас у часи Середньовіччя. Володимир Кацман виступав в ефірі телевізійного каналу за те, щоб залишити монумент. Адже навіть якщо полководець та військовий теоретик Олександр Суворов і мав недоліки, то факт того, що його одна з найвідоміших книг під назвою «Наука перемагати» була написана у місті Тульчин на Вінниччині, залишається незмінним.

Володимир Кацман додав, що для України країни Європи повинні служити яскравим прикладом в питанні пошуку відповідного рішення для перенесення пам’ятників. Оскільки в Європі застосовується практика перенесення монументів в спецпарки, які є тематичними, де пам’ятники виступають в якості історичного прикладу.

Нагадаємо, що раніше у столиці України був знесений пам’ятник Олександру Суворову, який знаходився у дворі військового ліцею ім. Івана Богуна.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*