Міноборони Венесуели звинуватили військового аташе в зраді Батьківщині

Dave-bird.livejournal.com

Міноборони Венесуели розцінили як зраду батьківщині рішення, прийняте військовим аташе при дипломатичному відомстві в Сполучених Штатах Хосе Луїсом Сільвою. Як зазначається, він визнав президентом країни опозиціонера Хуана Гуайдо.

У повідомленні відомства сказано, що такі дії аташе – це ніщо інше як зрада та боягузтво. Міністерство оборони відкинуло заяви Хосе Луїса Сільви, який знаходиться на посаді військового аташе в Сполучених Штатах.

Варто нагадати, що до цього голова венесуельського парламенту Хуан Гуайдо позитивно відреагував на рішення військового аташе визнати його президентом Венесуели. Ще раніше Гуайдо припинив діяльність Верховного суду та проголосив себе в. о. голови держави. Чинний президент країни Мадуро розцінює такі дії як державний переворот. Крім цього він виступив із заявою, в якій зазначив, що розриває всі дипломатичні відносини зі Сполученими Штатами.

Також слід зазначити, що до цього військовий аташе Хосе Луїс Сільва у своєму кабінеті в Сполучених Штатах записав відео, в якому повідомляє про визнання головою держави спікера парламенту Хуана Гуайдо. Він також закликав громадян та своїх військових колег підтримати таке рішення. Крім цього, Сільва зазначив, що більше не визнає Мадуро та вимагає проведення нових виборів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*