Україна обговорила з Фейсбук захист результатів виборів Президента

Dw.com

Голова Міністерства інформаційної політики Юрій Стець інформує, що відомство обговорило з представниками компанії «Фейсбук» Габріеллой Чех та Анікою Геісел питання про співпрацю в рамках забезпечення захисту виборчого процесу в країні від несприятливих впливів. Він зазначив, що міністерство цінує співпрацю з компанією в сфері інформаційних технологій.

Окрему увагу він приділив підтвердженню профілів, які належать органам влади України. Також наголошується, що велику роль у співпраці міністр відводить боротьбі з неправдивими новинами та зусиллям щодо забезпечення невтручання у виборчий процес. При цьому, мова йде не тільки про вибори голови держави, а й про вибори до ВРУ.

Заступник голови міністерства Дмитро Золотухін підкреслив, що не можна допустити того, щоб соціальну мережу «Фейсбук» використовували в ході інформаційних атак та впливів. Також він подякував компанії за всю ту роботу, яку вона зробила, коли виявила безліч пов’язаних фальшивих профілів та груп. Важливість цього процесу він пояснив тим, що одна з двох таких сторінок використовувалася Російською Федерацією проти інформаційної безпеки України.

Габріелла Чех підкреслила, що компанія суворо розглядає всі порушення стандартів, а також має намір провести роботу щодо посилення заходів безпеки в ході виборчої кампанії в Україні. Водночас, Аніка Геісел заявила, що одна з нових функцій соціальної мережі вже доступна українцям напередодні президентських виборів. Нова функція дає можливість дізнатися нові відомості про популярні сторінки. Зокрема, можна з’ясувати в якій країні знаходиться адміністратор та яку рекламу він запустив.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*