Експерт: нульовий ефект вироку Януковичу

Newsone.ua

Експерт в області політології Петро Олещук в ефірі 24 телеканалу розповів, що винесений судом вирок колишньому президенту Януковичу, не призведе до жодних наслідків. Він також здивований тим фактом, що суд сконцентрував свою увагу на державній зраді, в той час як більш вагомі злочини ігнорувалися.

Експерт впевнений, що вирок, винесений екс-президенту, майже ніяк не вплине на нові вибори голови держави. У суспільства вже давно склалося розуміння, що цей вирок не призведе до жодних змін, оскільки Російська Федерація відмовиться видавати Януковича. Водночас, громадян нашої країни більше хвилює не державна зрада, а розстріл мирного населення в ході Майдану. Проте влада намагається замінити справу Майдану справою про держзраду.

Олещук впевнений, що державна зрада, за якою судили Януковича, обмежена лише вузьким та специфічним епізодом. Крім того, усі дії по цій справі колишній лідер приймав вже на території Росії. Таким чином, уся ця ситуація виглядає так: громадяни хотіли вироку Януковичу, ось тримайте державну зраду. Проте даний вирок зовсім не означає, що у справі проводили фундаментальне розслідування усіх злочинів, що скоїв екс-президент та його команда. Така справа є дуже зручною, оскільки вона дає гарантії, що в ній буде фігурувати лише Янукович.

Водночас, політолог підкреслив, що економічні злочини Януковича та його поплічників були визначальними в ході Майдану. Таким чином, якби суспільство не знала про Межигір’я та про всі вкрадені кошти, то таких масових протестів могло б й не бути, проте вони були та мали в першу чергу соціально-економічний характер.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*