Глава САП: Омелян намагається відтягнути розгляд своєї кримінальної справи

Economics-prorok.com

Інформаційне видання «Главком» інформує, що голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що юристи голови Міністерства інфраструктури України Володимира Омеляна роблять усе, аби затягнути розгляд провадження.

Прокурор зазначив, що такі дії обґрунтовуються тим, що керівник відомства досі не ознайомився з усіма матеріалами, чисельність яких досягає тридцяти томів. Водночас, він зазначив, що досудове слідство завершили ще в кінці осені минулого року, відтоді справа готова для того, аби її розглянув суд.

Також Холодницький зазначив, що минулого місяця суддя, який веде справу, повідомив прокурорам антикорупційної структури, що задовольнив прохання обмежити строки ознайомлення з матеріалами справи стороною захисту та самим обвинуваченим. На думку прокурора, цим рішенням суд узаконив тяганину справи Омеляна, яку влаштували його юристи. Проте сам Холодницький впевнений, що у САП достатньо доказів, аби справу Омеляна розглянули в суді.

Варто відзначити, що у вересні минулого року Національне антикорупційного бюро запідозрило голову Мінінфраструктури Омеляна у незаконному збагаченні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*