Порошенко: жертви Голокосту повинні застерегти від політики ненависті

www.president.gov.ua

Голова України Порошенко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис, в якому зазначив, що пам’ять про тих, хто став жертвами Голокосту зобов’язана застерігати нас та наших нащадків від політики ненависті, вона повинна продемонструвати, чим це може обернутися.

Лідер звернув увагу на те, що в неділю наша держава разом з іншими цивілізованими країнами вшановує пам’ять тих, хто став жертвами страшного злочину, вчиненого нацистами – Голокосту.

Цей злочин є одним з найважчих в історії світу. Порошенко зазначив, що сьогодні українці з сумом на душі згадають мільйони жертв, яких погубив режим нацистів. Крім цього, лідер додав, що подібні роздуми зобов’язані застерегти як нас, так й наших нащадків, які повинні розуміти, чим може обернутися політика ненависті.

Необхідно нагадати, що сьогодні 27.01.19. в Україні й в низці інших держав вшановують пам’ять тих, хто постраждав від дій нацистів. Саме цьому дню Генасамблея ООН присвоїла назву Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*