Правоохоронці затримали контрабандиста старовинних монет з України

Unian.net

Прес-центр Державної прикордонної служби, інформує, що на україно-польському кордоні співробітники правоохоронних структур виявили велику партію старовинних монет. Як зазначається, вони були виявлені у потягу, який їхав з Києва до польського міста Перемишль.

Як зазначається, співробітники Служби безпеки, співробітники Держприкордонслужби та митники виявили цінні монети в одного з пасажирів поїзду, який є громадянином нашої держави. Всього було виявлено триста сімдесят п’ять монет, серед яких є монети початку сімнадцятого століття.

Так, правоохоронці виявили монети Сигізмунда Першого, Катерини Другої, Олександра Другого та Єлизавети Другої. Крім них, в українця знайшли й античні монети, монети радянських часів та інші. Усі ці монети були конфісковані правоохоронцями.

Варто зазначити, що всі монети будуть переправлені для проведення експертизи, яка повинна встановити їх культурну та історичну цінність. Також варто нагадати, що до цього, одна із громадянок Російської Федерації намагалась вивезти з території нашої держави п’ятнадцять старовинних монет.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*